Blog

koparka
Kwiecień 29, 2023

Przed przystąpieniem do właściwych robót ziemnych konieczne jest przygotowanie terenu. By móc wydobyć ziemię i ją przemieścić, konieczne są odpowiednie prace przygotowawcze. Obejmują one na ogół wiele czynności, które umożliwiają realizację kolejnych etapów inwestycji. Co zatem trzeba zrobić, by właściwie przygotować teren? Przeczytaj i sprawdź!

Czytaj dalej

przesiewanie
Luty 23, 2023

Przesiewanie mobilne pozwala na dokładne odseparowanie różnych elementów sypkich. Dzięki nowoczesnym maszynom można je wykorzystać w wielu branżach, w których występują różnego rodzaju, zmieszane materiały. Może to być ziemia, gruz, ale również odpady przeznaczone do recyklingu. Jak realizowany jest ten proces?

Czytaj dalej

szpadel
Styczeń 16, 2023

Planując założenie stawy hodowlanego na działce, trzeba zaplanować nie tylko realizację prac związanych z wykonaniem zbiornika, ale dopełnić niezbędnych formalności. W dalszej części naszego wpisu podpowiadamy, o co musisz zadbać, decydując się na taką inwestycję.

Czytaj dalej

wyburzanie budynku
Październik 10, 2022

Prace przy wyburzeniach wykonywane są przez pracowników z odpowiednimi umiejętnościami, którzy wykorzystują do tego celu specjalistyczny sprzęt. Jednak tym, co zawsze jest najważniejsze przy realizacji usług z tego zakresu, jest bezpieczeństwo. Rozbiórki i wyburzenia to szczególnie niebezpieczne prace budowlane, dlatego też podstawą wszelkich działań jest przestrzeganie najważniejszych zasad BHP.

Czytaj dalej