O NAS

Bandyszewski - roboty ziemne, transport budowlany

Ile widziałeś już stron z oklepanym tekstem: O NAS: „nazwa firmy” - to firma... itd. A GDZIE KONKRET, KTÓREGO POTRZEBUJESZ? Znajdziesz go u mnie


BANDYSZEWSKI to nie nazwa to człowiek, który jest tu dla Ciebie, pytaj, wybieraj, zorganizuj z nim swoją pracę. Potrzebujesz rozbiórki, piasku, ziemi, żwiru, wykopu, gruzu kruszonego? JESTEM!

Wykonam swoją pracę jak najlepiej potrafię. Jeśli nachodzi Cię pytanie: Co ja o tym wiem? Od 8 lat zdobywam doświadczenie w tej branży. Co dzień rozwijam się coraz bardziej aby służyć Wam radą i pomocą. Jako właściciel znam działanie mojej firmy od podszewki. Jestem kierowcą wywrotki. Od młodych lat obserwowałem i uczyłem się od rodziny poprzez dziadka, który pracował na sprzętach typu wywrotka, dźwig, ciągniki rolnicze różnego rodzaju oraz ojca, który zajmuje się pokrewną branżą budowlaną, w której zaczynałem.

Profesjonalne zaplecze zapewnia nam swobodę działania, daje możliwość zastosowania nietypowych rozwiązań, pozwala na realizację szerokiego wachlarza usług oraz redukuje koszty.


Zdobyte wykształcenie inżyniera budownictwa, pozwala mi na dokładną ocenę różnych prac związanych z wyburzeniami, rozbiórkami budynków, niwelacją terenów, wykopów, robót ziemnych oraz możliwością doradzenia doboru odpowiednich kruszyw.


Współpracuję nie tylko z osobami prywatnymi (co bardzo lubię), ale również z inwestorami dużych firm, dzięki którym zaufanie do mojej firmy ciągle rośnie. Sprzęt który posiadam, a mianowicie: koparki, wywrotki, samochody dostawcze, przesiewacz, itp. jest do Waszej dyspozycji.

Punktualność i najwyższa jakość usługi jest dla mnie bardzo ważna. Wykonuję swoją pracę tak jakbym chciał aby ktoś wykonywał ją dla mnie. Podchodzę ambitnie do powierzonych mi zadań, chcę sprostać oczekiwaniom i wymaganiom każdego klienta. Zachowując przy tym najwyższy stropień zawodowstwa, bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej. ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!


Pracuję głównie w rejonie kujawsko-pomorskim, na terenie Bydgoszczy, Nakła n/Not., Osielska, Żołędowa, Białych Błot, Nowej Wsi Wielkiej i okolic.