O NAS

Bandyszewski - roboty ziemne, transport budowlany

Ile widziałeś już stron z oklepanym tekstem: O NAS: „nazwa firmy” - to firma... itd. A GDZIE KONKRET, KTÓREGO POTRZEBUJESZ? Znajdziesz go u mnie


BANDYSZEWSKI to nie nazwa to człowiek, który jest tu dla Ciebie, pytaj, wybieraj, zorganizuj z nim swoją pracę. Potrzebujesz rozbiórki, piasku, ziemi, żwiru, wykopu, gruzu kruszonego? JESTEM!

Wykonam swoją pracę jak najlepiej potrafię. Jeśli nachodzi Cię pytanie: Co ja o tym wiem? Od 8 lat zdobywam doświadczenie w tej branży. Co dzień rozwijam się coraz bardziej aby służyć Wam radą i pomocą. Jako właściciel znam działanie mojej firmy od podszewki. Jestem kierowcą wywrotki. Od młodych lat obserwowałem i uczyłem się od rodziny poprzez dziadka, który pracował na sprzętach typu wywrotka, dźwig, ciągniki rolnicze różnego rodzaju oraz ojca, który zajmuje się pokrewną branżą budowlaną, w której zaczynałem.

Profesjonalne zaplecze zapewnia nam swobodę działania, daje możliwość zastosowania nietypowych rozwiązań, pozwala na realizację szerokiego wachlarza usług oraz redukuje koszty.

Koparka i wywrotka

Zdobyte wykształcenie inżyniera budownictwa, pozwala mi na dokładną ocenę różnych prac związanych z wyburzeniami, rozbiórkami budynków, niwelacją terenów, wykopów, robót ziemnych oraz możliwością doradzenia doboru odpowiednich kruszyw.


usługi koparką

Współpracuję nie tylko z osobami prywatnymi (co bardzo lubię), ale również z inwestorami dużych firm, dzięki którym zaufanie do mojej firmy ciągle rośnie. Sprzęt który posiadam, a mianowicie: koparki, wywrotki, samochody dostawcze, przesiewacz, itp. jest do Waszej dyspozycji.

Punktualność i najwyższa jakość usługi jest dla mnie bardzo ważna. Wykonuję swoją pracę tak jakbym chciał aby ktoś wykonywał ją dla mnie. Podchodzę ambitnie do powierzonych mi zadań, chcę sprostać oczekiwaniom i wymaganiom każdego klienta. Zachowując przy tym najwyższy stropień zawodowstwa, bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej. ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!


Pracuję głównie w rejonie kujawsko-pomorskim, na terenie Bydgoszczy, Nakła n/Not., Osielska, Żołędowa, Białych Błot, Nowej Wsi Wielkiej i okolic.