Sprzedaż i transport materiałów sypkich - Bydgoszcz

Zajmujemy się sprzedażą i transportem materiałów sypkich. Szeroki asortyment materiałów o różnych frakcjach sprawia, że możemy zrealizować każde przedsięwzięcie. Kruszywa są doskonałej jakości, wyselekcjonowane, o najwyższych parametrach użytkowych, pochodzą z legalnych i atestowanych źródeł.

Zajmujemy się sprzedażą i transportem materiałów sypkich (o różnych frakcjach), takich jak:

  • piasek zasypowy, do murowania, tynkowania,
  • piasek do piaskownicy,
  • żwir do betonu, oczyszczalni ścieków, drenaży,
  • kruszywo betonowe i ceglane z recyklingu (gruz),
  • ziemia ogrodowa, przesiewana,
  • ziemia do wyrównywania terenu,
  • torf,
  • kamienie,
  • beton suchy.
Sprzedaż i transport żwiru

Zapewniamy transport materiałów sypkich, na terenie miasta Bydgoszcz i nie tylko ,dlatego nie trzeba się martwić o przewiezienie zakupionego u nas towaru. Dostarczymy go szybko, na miejsce wskazane przez klienta.

Czarnoziem

Nasza oferta to nie tylko kruszywa i surowce budowlane. To również ziemia ogrodowa, w tym czarnoziem, który jako ziemia wysoce przepuszczalna i przewiewna, doskonale nadaje się jako podłoże dla drzew, krzewów iglastych, roślin ozdobnych wymagających dobrej ziemi, trawników, upraw warzywno-ogrodniczych. Czarnoziem to wartościowa gleba, która zawiera związki wapnia i magnezu, a do tego pomaga poprawić strukturę gleby i ułatwia jej napowietrzenie oraz spulchnienie. W ofercie mamy też torf i ziemie do wyrównywania terenu.

Piasek

Szerokim zainteresowaniem naszych odbiorców cieszy się piasek, który oferujemy w kilku odmianach, o różnych stopniach ziarnistości. Jest to przede wszystkim piasek zasypowy, który świetnie nadaje się między innymi do wyrównywania terenu, obsypywania fundamentów czy też do zabezpieczania rur i kabli w wykopach. Oferujemy też wyższej jakości piasek płukany, stosowany do produkcji betonu, tynku, zapraw murarskich, piaskowania. Ofertę uzupełnia czysty, suchy piasek do piaskownicy.

W kruszywa, ziemię, piasek oraz resztę materiałów zaopatrujemy się tylko w legalnych, atestowanych miejscach. Zapewniamy bezpośrednią sprzedaż tych surowców, a także transport materiałów sypkich na wskazany adres. Nasza działalność obejmuje nie tylko Bydgoszcz. Jeżeli nie jesteś przekonany, jakie surowce byłyby dla Ciebie odpowiednie – pytaj. Zawsze służymy fachową radą i doświadczeniem!