Mobilne przesiewanie ziemi w Bydgoszczy i okolicach

Nasza firma została wyposażona w profesjonalny przesiewacz bębnowy mobilny o wydajności około 50 t/h oraz perforacji sita bębnowego sięgającego 20 mm. Dzięki takiemu nowoczesnemu sprzętowi możemy świadczyć usługi mobilnego przesiewania ziemi z dojazdem do klienta. Maszyna ta służy do oczyszczania ziemi i piasku z kamieni, gruzu, liści, gałęzi oraz rozbija bryły ziemi.

Materiał sypki wsypujemy koparką do kosza zasypowego, z kosza taśmociąg przenosi go do bębna napędzanego poprzez przekładnię z silnikiem. Poprzez ruch obrotowy wewnętrzna wstęga spiralna powoduje przemieszczanie materiału w kierunku wysypu.

Przesiewany materiał przesypuje się do pierwszej komory na taśmociąg, który przenosi go na hałdę. Reszta materiału (odpad) wylatuje z tyłu maszyny.

przesiewanie ziemi mobilne

Mobilne przesuwanie ziemi pozwala na rozdzielenie materiałów według wymaganej klasyfikacji. Są one rozdrabniane i segregowane według uziarnienia oraz rodzaju. W swojej pracy wykorzystujemy przede wszystkim maszyny renomowanych producentów, dzięki czemu klient może mieć pewność, że usługa zostanie zrealizowana profesjonalnie. Przesiewacze, z których korzystamy na co dzień, są wydajne i precyzyjne. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, zawsze sprawdzamy ich stan techniczny.

Mobilne przesiewanie ziemi służy także sortowaniu materiałów sypkich i uzyskiwaniu kruszców, które nadają się do dalszej obróbki lub wykorzystania. Wolna od zanieczyszczeń w postaci żwiru czy gruzu ziemia, może zostać ponownie użyta przez inwestora w dowolnym celu – oczywiście po przeprowadzeniu kontroli jakościowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z Bydgoszczy i okolic. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, profesjonalne doradztwo oraz fachową obsługę każdej inwestycji.