Wynajem sprzętu budowlanego z operatorem lub bez – Bydgoszcz

Potrzebują Państwo wykonać pracę na budowie, a nie mają odpowiedniego sprzętu? Chętnie wypożyczymy nasz – z operatorem lub bez. Mamy na wyposażeniu koparkę, koparko-ładowarkę, wywrotki, ciężarówki (1-20 ton), przesiewacz do ziemi. Wynajmujemy sprzęt budowlany klientom z Bydgoszczy i okolic.

Wynajem w BANDYSZEWSKI na pewno się opłaci – niezależnie od tego czy klient prowadzi małą firmę budowlaną, nadzoruje dużą inwestycję, czy też jest prywatnym inwestorem. Własny sprzęt łączy się bowiem z wieloma kosztami – od zakupu, poprzez utrzymanie, serwis, magazynowanie, aż po utylizację. Dużo kosztuje i zabiera czas. Wynajmując sprzęt budowlany od BANDYSZEWSKI, nie muszą Państwo o tym myśleć. Czas zająć się swoją pracą, a troskę o urządzenia zostawić nam.

wynajem sprzętu budowlanego

Wypożyczany sprzęt ciężki ma aktualne badania techniczne i jest regularnie poddawany przeglądom technicznym. Dzięki temu nasze koparki pracują bezawaryjnie, a wywrotki sprawnie wożą i wywożą kruszywa. Każdy klient sam decyduje, czego i na jak długo potrzebuje.

Wynajem koparki z operatorem lub bez

Dysponujemy sprzętem budowlanym przeznaczonym do wykonywania wszelkiego rodzaju prac ziemnych, okołobudowlanych i wyburzeniowych. Swoim klientom z Bydgoszczy i okolic proponujemy zatem wynajem koparki z operatorem lub bez. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety. Jeśli zatrudniają Państwo w swojej firmie osobę, która potrafi posługiwać się pojazdem lub sami zdobyliście odpowiednie uprawnienia, proponujemy wypożyczenie samego sprzętu. Jeśli natomiast potrzebujecie przeprowadzić wszystkie prace od A do Z i oczekujecie przy tym wsparcia fachowca, wynajmiemy koparkę z operatorem. To dużo tańsze rozwiązanie niż zakup maszyny na własność.

Usługi koparką i koparko-ładowarką – Bydgoszcz

Oferta naszej firmy jest kompleksowa i dostosowana do potrzeb każdego klienta – zarówno inwestora prywatnego, jak i przedsiębiorcy. Oferujemy nie tylko wynajem maszyn budowlanych, ale także wykonujemy nimi wszelkie prace na placach budowy. Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi koparką i koparko-ładowarką w Bydgoszczy i okolicach. Równamy teren przeznaczony pod inwestycję, wykonujemy wykopy ziemne pod fundamenty, stawy, oczka wodne czy instalacje. Wszystkie prace przeprowadźmy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Działamy sprawnie i terminowo.