Roboty ziemne z użyciem nowoczesnego sprzętu – Bydgoszcz

Naszą specjalnością są roboty ziemne, terenowe i budowlane, które realizujemy na terenie miasta Bydgoszcz i w jego okolicach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem ciężkim takim jak koparki i koparko-ładowarki, które są niezbędne w przygotowaniu terenu pod inwestycję i w jego zabudowie.

W ramach naszej działalności przygotujemy teren pod budowę obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, działając fachowo, szybko i terminowo. Wszystkie prace wykonujemy głównie na terenie miasta Bydgoszcz, ale chętnie podejmujemy się też zleceń poza miastem.

Zajmiemy się niwelacją, utwardzaniem gruntu oraz przenoszeniem mas ziemnych. Specjalizujemy się m.in.:

  • we wszelkiego rodzaju wykopach
  • niwelacjach nierówności terenu,
  • oczyszczaniu terenu,
  • wywozie ziemi z wykopów,
  • zasypywaniu fundamentów,
  • zagęszczaniu gruntów,
  • przesiewaniu ziemi mobilnie.
wynajem sprzętu budowlanego

Bezpieczeństwo wykonywanych prac to podstawa. Zachowujemy należytą ostrożność i precyzję. Sprzęt zawsze obsługiwany jest przez doświadczonych operatorów realizujących zlecenia na wykopy czy rozbiórki od wielu lat. Dzięki ich umiejętnościom, bez problemu wykonujemy nawet nietypowe i trudne zlecenia, przy których konkurencja rozkłada ręce. Doświadczenie pracowników i niezawodny sprzęt pozwalają nam na utrzymanie dynamicznego tempa pracy, przy zachowaniu wysokiej jakości. Wykopy, niwelacja, usługi koparką i inne roboty ziemne w Bydgoszczy to nasza mocna strona, dlatego zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Wykopy ziemne

W zakres świadczonych usług przez firmę BANDYSZEWSKI z Bydgoszczy wchodzi wykonywanie wykopów ziemnych. To nieodzowny etap każdej inwestycji budowlanej. Niezależnie od tego, czy podejmują się Państwo budowy nowego obiektu czy prac rozbiórkowych, koparka, koparko-ładowarka czy wywrotka to maszyny, których wykorzystanie będzie konieczne. W ramach wykopów ziemnych podejmujemy się kształtowania terenu, przygotowania podłoża pod nawierzchnie czy kopania rowów pod instalacje.

Niwelacja terenu

Firma BANDYSZEWSKI stała się specjalistą od niwelacji terenu w Bydgoszczy i okolicach. Dokonujemy pomiarów i poziomujemy grunt za pomocą nowoczesnych narzędzi i sprzętu. Pomagamy inwestorom w planowanym wykorzystaniu działki, wyznaczając różnice w wysokości pomiędzy jej poszczególnymi punktami. Niwelacja terenu, której się podejmujemy pozwala w pełni wykorzystać potencjał gruntu, na którym ma zostać zrealizowana inwestycja.

Kopanie stawów

Przygotowanie gruntu pod inwestycje to nie jedyna specjalizacja naszej firmy. Podejmujemy się także kopania stawów na terenach prywatnych i komercyjnych. Analizujemy specyfikę podłoża, badając dokładnie jego skład i określając, czy prace tego rodzaju mają rację bytu w wyznaczonym miejscu. Dzięki przeprowadzanym pomiarom możemy określić między innymi głębokość, kształt czy wielkość zbiornika. Kopiemy stawy na terenie miasta Bydgoszcz oraz w najbliższych okolicach. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi, którym marzy się coś więcej niż oczko wodne na własnej działce oraz z instytucjami publicznymi i przedsiębiorcami.