Roboty ziemne, wykopy, niewelacja terenu, usługi koparką - Bydgoszcz

Naszą specjalnością są roboty ziemne, terenowe i budowlane, które realizujemy na terenie miasta Bydgoszcz i w jego okolicach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem ciężkim takim jak koparki i koparko-ładowarki, które są niezbędne w przygotowaniu terenu pod inwestycję i w zabudowie danego terenu. Wśród naszych usług są roboty ziemne, w tym wykopy, niwelacja terenu czy też usługi koparką.

W ramach naszej działalności przygotujemy teren pod budowę obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, działając fachowo, szybko i terminowo. Głównym obszarem naszej działalności jest Bydgoszcz, ale chętnie podejmujemy się też zleceń poza miastem.

Zajmiemy się niwelacją terenu, jego utwardzaniem oraz przenoszeniem mas ziemnych. Specjalizujemy się m.in. w:

  • wszelkiego rodzaju wykopach
  • niwelacjach nierówności terenu,
  • oczyszczaniu terenu,
  • wywozie ziemi z wykopów,
  • zasypywaniu fundamentów,
  • zaagęszczaniu gruntów,
  • przesiewaniu ziemi.
wynajem sprzętu budowlanego

Bezpieczeństwo wykonywanych prac to podstawa. Zachowujemy należytą ostrożność i precyzję. Sprzęt zawsze obsługiwany jest przez doświadczonych operatorów realizujących zlecenia na wykopy czy rozbiórki od wielu lat. Dzięki ich umiejętnościom, bez problemu wykonujemy nawet nietypowe i trudne zlecenia, przy których konkurencja rozkłada ręce. Doświadczenie pracowników i niezawodny sprzęt pozwalają nam na utrzymanie dynamicznego tempa pracy, przy zachowaniu wysokiej jakości. Wykopy, niwelacja terenu, usługi koparką i inne prace ziemne to nasza mocna strona, dlatego zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Wykopy, niwelacja terenu, usługi koparką i inne prace ziemne to nasza mocna strona, dlatego zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.