Usługi rozbiórkowe w Bydgoszczy – budynki różnego typu

Jednym z ważniejszych obszarów naszej działalności są usługi rozbiórkowe. Mamy duże doświadczenie w realizacji tego rodzaju zleceń. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, a nasi pracownicy zdobyli odpowiednie uprawnienia, doskonałą wiedzę techniczną i budowlaną. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu prac rozbiórkowych z wykorzystaniem różnych technologii umożliwiło nam stworzenie zespołu specjalistów, których umiejętności pozwalają optymalnie wykorzystać sprzęt i zrealizować niemal każde zlecenie. Dzięki temu przeprowadzamy prace rozbiórkowe sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów. W ramach naszej działalności wyburzyliśmy i rozebraliśmy liczne budynki przemysłowe, pomieszczenia gospodarcze, szopy, szklarnie, magazyny i inne obiekty na terenie miasta Bydgoszcz i nie tylko, zawsze działając szybko i terminowo.

Usługi rozbiórkowe realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu budowlanego, w tym koparek, młotów wyburzeniowych, wywrotek i ciężarówek. Zawsze utrzymujemy maszyny w doskonałym stanie technicznym, dlatego pracujemy bezawaryjnie, zapewniając klientom kompleksową obsługę w każdych warunkach.

prace rozbiórkowe i wyburzenia

Wyburzenia domów i budynków komercyjnych

Dzięki nam zalegający i rozpadający się obiekt budowlany, na przykład:

  • dom mieszkalny,
  • budynek gospodarczy,
  • magazyn,
  • garaż,
  • kiosk

zniknie, a na jego miejscu pozostanie czysty, uprzątnięty plac, ponieważ dbamy o to, aby wszystkie odpady i gruz zostały wywiezione z terenu inwestycji. Dzięki temu plac jest gotowy do przeprowadzenia dowolnych prac ziemnych i budowlanych. Wykonywane przez nas wyburzenia domów i budynków komercyjnych w Bydgoszczy obejmują również chodniki betonowe, krawężniki i inne elementy infrastruktury drogowej. Każdy klient, który potrzebuje pomocy w pozbyciu się nieruchomości lub elementów infrastruktury drogowej ze swojej działki znajdzie u nas fachowe usługi w dobrej cenie. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin.

Podczas realizowania prac związanych z wyburzeniami domów kierujemy się kilkoma zasadami. Dzięki nim cały proces przebiega nie tylko szybko i sprawnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Zawsze przestrzegamy kolejności robót, na które składają się:

  • wyznaczenie terenu rozbiórki – ustawienie tymczasowego ogrodzenia i znaków ostrzegawczych,
  • właściwa rozbiórka obiektu mieszkalnego, użyteczności publicznej bądź komercyjnego – wyburzenia dachów, ścian, rozbiórka fundamentów,
  • usunięcie powstałego podczas wyburzenia domu gruzu i odpadów,
  • wyrównanie gruntu,
  • wywóz, recykling i utylizacja nieczystości.

Rozbiórki to prace składające się z wielu etapów. W swojej działalności wykorzystujemy przede wszystkim wyburzeniowe metody mechaniczne, choć często wspomagamy się siłą własnych rąk. Działamy terminowo i profesjonalnie, kierując swoje usługi do klientów prywatnych, przedsiębiorców i instytucji publicznych z Bydgoszczy i okolic. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz profesjonalizm, który jest naszym priorytetem.